Update Coronavirus

harrie Uncategorized

Tennis en het Coronavirus, alle wedstrijden en bijeenkomsten afgelast tot en met 31 maart.

Zowel in competitie- als toernooiverband dan wel onderling wordt er veel getennist deze weken. Daarnaast zijn er bijeenkomsten of workshops in het land voor verengingen en tennisleraren. Nu het Coronavirus ook in Nederland is opgedoken, ontvangt de KNLTB hierover vragen. Lees hier de laatste update.

Het Coronavirus raakt ook onze club en de geplande activiteiten. T.C. Nagele volgt het landelijke beleid en daarmee vervallen ook voor onze club alle activiteiten tot en met 31 maart.

Dit houdt in dat de volgende zaken niet doorgaan:
                ⁃              seizoensopening 22 maart
                ⁃              Tossavond 26 maart
                ⁃              Ladies Tossnight 27 maart

Vrij tennissen op de club kan vooralsnog doorgaan, mits de richtlijnen van het RIVM in acht genomen worden. Zolang openbare plaatsen waar veel mensen samen komen niet worden afgeraden of verboden, kunnen de leden gebruik maken van de tennisbanen.