Jeugdspelers weer aan het lessen!

harrie Uncategorized

Onder een stralend zonnetje heeft Rob woensdagmiddag de eerste tennislessen aan onze jeugdspelers gegeven.

“Om te zorgen dat alles volgens de richtlijnen van de KNLTB verloopt zijn alle kinderen bij aankomst opgevangen door Rob en mijzelf”, vertelt Rick Bloo, commissielid Jeugd. “De ouders zijn vanwege de coronamaatregelen momenteel nog niet welkom om bij de lessen te komen kijken. Gelukkig heeft iedereen daar begrip voor. Sterker nog, de reacties zijn positief dat de jeugd weer mag gaan lessen en bij iedereen is het besef dat we dit alleen samen voor elkaar kunnen krijgen.”

Voordat de kinderen gaan lessen, moeten ze hun handen wassen. Net als na de lessen. Daarnaast geeft Rob les met een handschoen aan, om te voorkomen dat hij de tennisballen met z’n blote handen aanraakt. De kinderen hebben net als anders een leuke les gehad. En vrijdag staat Rob weer op de baan om opnieuw tennisles te geven aan onze jeugdleden.

Hopelijk is het dan net zulk heerlijk weer als vandaag!