COOP enkel

Hieronder treft u de poule-indeling en het speelschema van De COOP enkel 2015 aan. Let op, dit is het speelschema zoals dit vandaag, zaterdag 20 juni 2015, is vastgesteld. Het officiële speelschema kan wijzigingen ondergaan. Deze wijzigingen worden hieronder niet verwerkt. Voor het juiste speelschema dient u altijd uit te gaan van toernooi.nl. Klik op het COOP logo voor het meest actuele speelschema.
COOP

 

Heren Enkel A – Groep AHeren Enkel A – Groep B
Kees KoeneJochem Plat
Aart WithaarRens Koene
Koos BosTonnie Spigt
Jos WithaarHuub Withaar
Heren Enkel A – Groep C
Ad Withaar
Harrie Bloo
Koen Westervoorde
Marcel Kallen
Heren Enkel B – Groep AHeren Enkel B – Groep B
Anton KropsJelle Alkema
Theo BoekeeSander Jonge
Patrick SchippersChiel Vegterlo
Olaf PersoonJohann Krops
Sander Koene
Heren Enkel B – Groep CHeren Enkel B – Groep D
Alfred BulthuisLeendert Plat
Rob PersoonRicky Schippers
Rick RienksMarco Kooten
Klaas JansenSteven Mourik
Dames Enkel A – Groep A
Carla Plat
Jeanine Elenbaas
Ria Kleijn
Sabrina Schippers
Nini Gadellaa-Kho
Dames Enkel B – Groep ADames Enkel B – Groep B
Annemarie BlooCeline Kamp
Sandra TijinkHarriet Hulsman
Maaike VeekenMargot Buijsse
Kim KropsCaitlin Kallen

 

Zondag
10:15Heren EnkelBGroep DLeendert PlatRicky Schippers
12:00Heren EnkelAGroep BJochem PlatHuub Withaar
12:00Dames EnkelAGroep ARia KleijnSabrina Schippers
12:00Heren EnkelBGroep BJelle AlkemaSander Koene
14:00Heren EnkelBGroep DRicky SchippersMarco Kooten
14:00Dames EnkelBGroep BCeline KampMargot Buijsse
14:00Dames EnkelAGroep AJeanine ElenbaasNini Gadellaa-Kho
Maandag
19:00Heren EnkelAGroep BJochem PlatRens Koene
19:00Heren EnkelAGroep BTonnie SpigtHuub Withaar
19:00Heren EnkelBGroep CAlfred BulthuisKlaas Jansen
19:00Dames EnkelBGroep ASandra TijinkMaaike Veeken
20:15Heren EnkelBGroep AAnton KropsTheo Boekee
20:15Heren EnkelBGroep BChiel VegterloJohann Krops
20:15Dames EnkelBGroep BHarriet HulsmanMargot Buijsse
20:15Dames EnkelBGroep BCeline KampCaitlin Kallen
21:30Heren EnkelAGroep AKees KoeneJos Withaar
21:30Dames EnkelAGroep ARia KleijnNini Gadellaa-Kho
21:30Dames EnkelAGroep AJeanine ElenbaasSabrina Schippers
Dinsdag
19:00Heren EnkelAGroep AAart WithaarJos Withaar
19:00Dames EnkelBGroep AAnnemarie BlooKim Krops
19:00Heren EnkelAGroep CKoen WestervoordeMarcel Kallen
19:00Heren EnkelAGroep CAd WithaarHarrie Bloo
20:15Heren EnkelBGroep ATheo BoekeePatrick Schippers
20:15Heren EnkelBGroep AAnton KropsOlaf Persoon
20:15Heren EnkelBGroep BSander JongeChiel Vegterlo
20:15Heren EnkelBGroep BJelle AlkemaJohann Krops
21:30Heren EnkelBGroep CRick RienksKlaas Jansen
21:30Heren EnkelBGroep DLeendert PlatSteven Mourik
21:30Dames EnkelAGroep ACarla PlatJeanine Elenbaas
Woensdag
19:00Heren EnkelAGroep CAd WithaarKoen Westervoorde
19:00Heren EnkelAGroep CHarrie BlooMarcel Kallen
19:00Heren EnkelBGroep APatrick SchippersOlaf Persoon
20:15Heren EnkelBGroep BJelle AlkemaSander Jonge
20:15Dames EnkelBGroep AMaaike VeekenKim Krops
20:15Heren EnkelBGroep CAlfred BulthuisRick Rienks
21:30Heren EnkelAGroep AAart WithaarKoos Bos
21:30Heren EnkelBGroep DMarco KootenSteven Mourik
21:30Dames EnkelAGroep ACarla PlatNini Gadellaa-Kho
Donderdag
19:00Heren EnkelBGroep AAnton KropsPatrick Schippers
19:00Heren EnkelBGroep CRob PersoonRick Rienks
19:00Dames EnkelBGroep AAnnemarie BlooSandra Tijink
19:00Heren EnkelBGroep BSander JongeSander Koene
20:15Heren EnkelBGroep ATheo BoekeeOlaf Persoon
20:15Dames EnkelBGroep BCeline KampHarriet Hulsman
20:15Heren EnkelAGroep AKees KoeneAart Withaar
20:15Heren EnkelAGroep AKoos BosJos Withaar
21:30Heren EnkelAGroep BRens KoeneTonnie Spigt
21:30Dames EnkelAGroep ACarla PlatRia Kleijn
21:30Dames EnkelAGroep ASabrina SchippersNini Gadellaa-Kho
Vrijdag
19:00Heren EnkelBGroep CAlfred BulthuisRob Persoon
19:00Dames EnkelBGroep AAnnemarie BlooMaaike Veeken
19:00Dames EnkelBGroep ASandra TijinkKim Krops
19:00Dames EnkelBGroep BMargot BuijsseCaitlin Kallen
20:15Heren EnkelAGroep AKees KoeneKoos Bos
20:15Heren EnkelBGroep BChiel VegterloSander Koene
20:15Heren EnkelBGroep DLeendert PlatMarco Kooten
20:15Heren EnkelBGroep BSander JongeJohann Krops
21:30Heren EnkelAGroep CHarrie BlooKoen Westervoorde
21:30Heren EnkelAGroep CAd WithaarMarcel Kallen
21:30Heren EnkelAGroep BRens KoeneHuub Withaar
Zaterdag
14:00Heren EnkelBGroep DRicky SchippersSteven Mourik
14:00Heren EnkelBGroep CRob PersoonKlaas Jansen
14:00Dames EnkelBGroep BHarriet HulsmanCaitlin Kallen
14:00Heren EnkelBGroep BJohann KropsSander Koene
16:00Heren EnkelAGroep BJochem PlatTonnie Spigt
16:00Dames EnkelAGroep ACarla PlatSabrina Schippers
16:00Heren EnkelBGroep BJelle AlkemaChiel Vegterlo
16:00Dames EnkelAGroep AJeanine ElenbaasRia Kleijn